• WYJAZD NA ŁYŻWY DO KIELC.

• 26 stycznia 2024r. uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie pod opieką nauczycieli pojechali do Kielc na łyżwy. Wszyscy wspaniale się bawili! Najpiękniejsze były te momenty, gdy uczniowie i Pan Hubert lądowali na tafli lodu. W takich chwilach trudno było zachować powagę.

• XVI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK.

• Mamy przyjemność ogłosić, iż 10 stycznia 2024 roku uczennice naszej szkoły: Zuzanna Skrzypczyk z  kl. III  i Gloria Stanecka z kl. II dołączyły do grona Laureatów  XVI Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Sędziszowie, zdobywając III Miejsce! Do dziewczynek dołączyła młodsza koleżanka z przedszkola, zdobywając wyróżnienie! Wielkie brawa! Gratulujemy wykonawczyniom i ich opiekunce – Pani Halinie Sutowicz i życzymy dalszych sukcesów!

• KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - "HEJ KOLĘDA, KOLĘDA".

• W niedzielę 7 stycznia 2024 roku odbyła się Gala rozdania nagród oraz Koncert Finałowy wszystkich nagrodzonych uczestników Konkursu Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” w Małogoszczu. W gronie laureatów znalazła się także Gloria Stanecka – uczennica klasy II Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie, która zdobyła III miejsce w swej kategorii wiekowej. Wielkie gratulacje dla Glorii i jej opiekunki – Pani Haliny Sutowicz!!!

• ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI - JASEŁKA.

• 6 stycznia 2024 roku  w dniu Objawienia Pańskiego zwanego również Świętem Trzech Króli w Kościele pod wezwaniem św. Maksymiliana Marii Kolbego w Skroniowie uczniowie naszej szkoły przygotowali przepiękne jasełka. Oprócz  wierszyków i najpiękniejszych polskich kolęd mali artyści złożyli wszystkim parafianom najserdeczniejsze noworoczne życzenia.